Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 9 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | sponge |
| Quantity | 1PC |
| Model Number | wash cloth |
| NET WT | 16g |
| Brand Name | Cxbfg |
| Item Type | Bath |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Use | Cleaning |
| Features 1 | Back Rubs Sponge |
| Type | Bath Ball/Bath Sponge/Bath Flower |
| Features 2 | Bathing Accessories |
| Features 3 | Skin Care |
| Features 4 | Bathroom Supplies |
Instock
There are no reviews yet.