Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 9 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Cleaning, Moisturizing, Hydrating |
| Soap Type | Handmade Soap |
| Ingredient | Natural Plants |
| Quantity | 1pcs |
| NET WT | 200g |
| Brand Name | OceAura |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Soap |
Instock
There are no reviews yet.