Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Function | Cleaning, Moisturizing, Hydrating |
| Soap Type | Handmade Soap |
| NET WT | 100g |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Soap |
Instock
There are no reviews yet.