Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.121 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 7 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Lemon fruit oil |
| NET WT | 100ml |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | SHOWER GEL |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.