Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.071 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 17 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Natural Plants |
| Quantity | Long Lasting Fragrance |
| Model Number | Body Scrubber |
| NET WT | 130g |
| Brand Name | eelhoe |
| Item Type | Bath, Scent Bath Bombs |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Brand | EELHOE |
| Using Area | Body |
| Applicable Skin | All Skin |
| Feature 1 | Exfoliating |
| Feature 2 | Rich Essential Oil |
| Feature 3 | Smooth The Skin |
| Feature 4 | Remove Melanin |
| Feature 5 | Soften Old Cuticles |
Instock
There are no reviews yet.