Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Cleaning, Moisturizing, Hydrating |
| Place of Origin | CN |
| Soap Type | Handmade Soap |
| Model Number | Double Glutathione PLUS Soap |
| NET WT | 150g |
| Brand Name | AILKE |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Soap |
Instock
There are no reviews yet.