Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Bacteriostatic |
| Place of Origin | China |
| Ingredient | Natural Ingredient |
| Quantity | 1 x Sulfur Soap bar |
| Model Number | Sulfur Soap |
| NET WT | 85g |
| Item Type | Soap |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.