Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 9 cm |
| Warning | Not a finished product. It is a parts! ! |
| Gender | Unisex |
| Scale | 30mm |
| Theme | DK |
| Material | RESIN |
| Brand Name | Resinking |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+ |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.