Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Natural Plant Extract |
| Model Number | Whitening Toothpaste |
| NET WT | 30ml |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scrub & Bodys Treatment |
| Number of Pieces | One Unit |
| Feature 1 | Teeth Cleaning Effective Whitening Toothpaste |
| Feature 2 | Remove Stains Reduce Yellowing Care For Teeth Gums |
| Feature 3 | Fresh Breath Brightening Teeth |
Instock
There are no reviews yet.