Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 2 cm |
| Ingredient | natural plant fibre |
| Quantity | 1pcs |
| Model Number | Bath Gloves |
| NET WT | Approx 15g |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Bath |
| Material : | Natural plant fibre |
| Size: | approx 13.5*20cm |
| Color : | Ship by randomly, we can not choose the color for you, hope you can understand . |
| Weight: | approx 15 g |
| Note : | Skin Sensors are not suitable for this product! This product is soaked with warm water before use. |
Instock
There are no reviews yet.