Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | plastic, nylon |
| Model Number | GW6801 bath brush |
| NET WT | 30g |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Item Type | Bath |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Features 1 | Shower Brush |
| Features 2 | Dead Skin Remover |
| Features 3 | Body Cleaning Tools |
| Features 4 | Skin Cleaner |
| Features 5 | Bathing Tools |
Instock
There are no reviews yet.