Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Remove Germs, Cleaning |
| Place of Origin | China |
| Quantity | 1 |
| NET WT | 100g |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Soap |
| 1 | Matcha essential oil soap |
| 2 | Goat Milk Essence Oil Soap |
| 3 | Lavender essential oil soap |
| 4 | Blueberry essential oil soap |
| 5 | Jasmine essential oil soap |
| 6 | Aloe vera essential oil soap |
| 7 | Honey essential oil soap |
| 8 | Rose essential oil soap |
Instock
There are no reviews yet.