Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.113 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Cleaning, Moisturizing, Hydrating |
| Place of Origin | Bubble Skin Care |
| Soap Type | Handmade Soap |
| Ingredient | Natural Plants |
| Quantity | Face Cleansing Soap |
| Model Number | Remove Acne |
| NET WT | 100g |
| Brand Name | jaysuing |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Soap |
| Shelf Life | 3 years |
| Manufacturer | Jaysuing |
| Feature1 | Fade Acne Marks |
| Feature2 | Moisturizing Face Body Soap |
| Feature3 | Facial Soap Cleaner |
| Feature4 | Foam Cleansing |
| Feature5 | Glowing Bath Soap |
| Feature6 | Black Dots Removal |
| Feature7 | Facial Cleanser |
| Feature8 | Shrink Pores |
| Feature9 | Oil Control |
Instock
There are no reviews yet.