Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 18 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Cleaning |
| Place of Origin | China |
| Soap Type | Handmade Soap |
| Ingredient | soap paper |
| Quantity | 50 pcs soap paper |
| Model Number | soap paper |
| NET WT | 50 pcs |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Soap |
| shelf life | 1 year |
| specification | 50 pcs/box |
| size | 5.5*7.5cm |
| type | soap paper |
Instock
There are no reviews yet.