Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.156 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | Shower Brush |
| NET WT | 120g |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Bath |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.