Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Ingredient | 20069302550 |
| NET WT | 100ml |
| Item Type | Scrub & Bodys Treatment |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| mainland | China |
| model | Orange peeling lotion |
| product specification | MOOYAM tears orange peel milk |
| product type | lotion |
| suitable for people | adult |
| shelf life | 3 years |
| specification | normal specification |
| suitable for skin | all |
| Support | Wholesale/Dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.