Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Cleaning |
| Place of Origin | CN |
| Soap Type | Handmade Soap |
| Ingredient | Water, glycerin, carrots, milk, olives, oranges, vitamin e, amino acids |
| Model Number | Carrot Whitening Soap |
| NET WT | 120g |
| Brand Name | AILKE |
| Item Type | Soap |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Suitable Skin Types | All Skin Type |
| Features | Deeply Moisturizing Smooth Skin |
| Benefits | Whitening, Brightening |
| Suitable Age | Adult |
Instock
There are no reviews yet.