Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | plastics |
| NET WT | 35g |
| Item Type | Bath |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.