Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 16 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Moisturizing, Hydrating |
| Place of Origin | CN |
| Soap Type | Handmade Soap |
| Ingredient | Turmeric essence |
| Quantity | 3pcs |
| Model Number | SD102-3pcs |
| NET WT | 100g |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | Soap |
Instock
There are no reviews yet.