Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 3 cm |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Item Type | Bath |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Ingredient | Nylon |
| Quantity | 1PC |
| Model Number | Bath Bubble Ball |
| NET WT | 1pcs |
| Size | Approx. 11 x 11 cm / 4.3 x 4.3 inch |
Instock
There are no reviews yet.