Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.103 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Quantity | 9999 |
| Model Number | VC826 |
| Brand Name | SI MI DA DANG |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Bath |
| Name | Bath Brush |
| Color | as the picture |
| Size | 36*7cm |
| Use | Cleaning |
| Feather | Cleaning brush, Bath Brush/Massage Brush |
| Orgin | China |
| Free Shipping | Yes |
Instock
There are no reviews yet.