Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.483 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Cleaning, Moisturizing |
| Soap Type | Handmade Soap |
| Ingredient | Shea Butter Bar Moisturizing Acne Treatment |
| Quantity | 1 pc |
| Model Number | AFRICAN BLACK SOAP |
| NET WT | 100g |
| Brand Name | SAUVASINE |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Soap |
Instock
There are no reviews yet.