Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Soap Type | Handmade Soap |
| Ingredient | Ginseng, Saffron, Blue Lotus |
| NET WT | 100g |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Soap |
| FUNCTION | Oil control, exfoliation, blackhead removal, moisturizing |
| INGREDIENTS | olive oil, coconut oil, glycerin, vegetable oils |
| SHELF LIFE | 3 YEARS |
| TYPE | BATH SOAP |
Instock
There are no reviews yet.