Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Sponge |
| NET WT | 0.016g |
| Item Type | Bath |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Color | Pink/Grey |
| Size | 15*9*5cm |
| Feature 1 | Sponge Bath Ball |
| Feature 2 | Shower Rub |
| Feature 3 | Sponge Scrubber |
| Feature 4 | Body Brush |
| Feature 5 | Bathroom Accessories |
Instock
There are no reviews yet.