Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.141 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Cleaning, Moisturizing, Hydrating |
| Soap Type | Handmade Soap |
| Quantity | 2pcs |
| NET WT | 65g |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Soap |
Instock
There are no reviews yet.