Instock
| Weight | 0.063 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Soap Type | Handmade Soap |
| Ingredient | turmeric |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | RRXUAN9673 |
| NET WT | 30g |
| Brand Name | eelhoe |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Soap |
| Advantage | Helps whiten the body and reduces dullness of underarm skin. |
| Effectiveness | Enhances whitening ability to maintain fairness, smoothness, moisturization and elasticity. |
| Age Appropriate | Uses nourishing and safe ingredients to care for and repair skin at any age. |
| Suitable for | Face, neck, underarms, intimate areas, elbows, hands, knees, inner thighs, feet, body, brightening skin for dark spots and uneven skin tone. |
| Product Type | Cleansing soap, hand soap, whitening soap. |
| Product Use | Body skincare, removes melanin and improves dullness, darkness and uneven skin tone. |
| Valid period | 3 years, whitening and moisturizing effect lasting. |
| Types1 | whitening soap |
| Types2 | underarm whitening soap |
| Types3 | whitening skin soap |
Instock
There are no reviews yet.