Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Quantity of Items in Set | 300 |
| Warning | Stay away from fire |
| Gender | Unisex |
| Model Number | plastic white figure |
| Plastic Type | ABS |
| Scale | 1:150 |
| Type | architecture scale model tree, Architecture scale plastic white figure |
| Theme | Buildings |
| Material | Plastic |
| Brand Name | MDWD |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 12+y |
| Certification | CE |
| Color | white |
| standing Size | 1.8cm |
| package | 300pcs |
Instock
There are no reviews yet.