Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Ingredient | Natural Loofah |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | LB003 |
| NET WT | 14.5cmx10.5cm |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Bath |
Instock
There are no reviews yet.