Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 6 cm |
| Ingredient | PE |
| Quantity | 1PC |
| Model Number | wash cloth |
| NET WT | 30g |
| Brand Name | Cxbfg |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Bath |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.