Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity of Items in Set | 1 |
| Warning | no eating |
| Gender | Unisex |
| Model Number | FC-223 |
| Scale | 1:160 |
| Type | Model excavator |
| Theme | Buildings |
| Material | RESIN |
| Brand Name | TERAYSUN |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Item | Miniature project car |
| Use | Model building making layout |
| length | 5.3×2.9cm |
| application | Model train Building Decoration |
| packing | transparent gift box |
| Color | yellow |
Instock
There are no reviews yet.