Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity of Items in Set | Other |
| Warning | do not put in fire |
| Gender | Unisex |
| Model Number | FM-02 |
| Plastic Type | ABS |
| Type | model train container |
| Theme | Buildings |
| Material | Plastic |
| Brand Name | TERAYSUN |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+, 14+y |
| feature | with converter |
| Des | Mini grass flocking machine |
| votage | DC 3V |
| current | 50mA |
| It | chargeable and batter |
Instock
There are no reviews yet.