Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Material | eyebrow marker pen |
| Model Number | TH71226 |
| Origin | Mainland China |
| Type | Tattoo accesories |
| Length | about 15cm |
| packaging | Each into a bag |
| Product Name | Skin Marker Pen |
| Application | Use it for eyebrow |
| Weight | about 9g |
| MOQ | tattoo marker pen |
| feature | Easy to wipe |
| function | Facial line carving marker pen |
| function 1 | Facial beauty marke pen |
| function 2 | Skin mark use |
| function 3 | Embroidery eyebrow mark use |
| function 4 | individual package |
Instock
There are no reviews yet.