Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.308 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Mast two model power supply |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | DRAGONHAWK |
| Origin | Mainland China |
| Type | Tattoo Power Supply |
| Certification | CE |
| Weight | 121g |
| Size | 90*90*43mm |
| Input voltage | AC100-240V~50/60HZ DC12/2A |
| Output | 1.5-12V 2A |
| Output power | 24W |
| Application | Tattoo Machine |
| Suitable for | Pro Tattoo Artist |
Instock
There are no reviews yet.