Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Supply Type | In-Stock Items |
| Plastic Type | ABS |
| Features | outdoor |
| Model Number | Swing Chair |
| Warning | no fire |
| Material | Plastic |
| Brand Name | MUQGEW |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Size | Board Size: 66*14*0.6cm |
| Feature 1 | EVA Soft Board |
| Feature 2 | Swing Chair |
| Feature 3 | Hanging Basket |
| Feature 4 | Swing Toys |
| Feature 5 | Baby Swing Set |
Instock
There are no reviews yet.