Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.74 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 29 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Target Audience | adults |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Power Type | Electric |
| Brand Name | Jecaliz |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Paraffin Heater |
| Power | 200W |
| Capacity | 2L |
| Temperature | Melting wax 75 ℃ / 65℃ |
| Size | 30.5*24.5*16.5CM |
| hair removal wax machine | Electric wax heater |
| Epilator | paraffin wax warmer |
| paraffin wax warmer | Paraffin Heater |
| Wax Warmer | Foot Hand spa kit |
| foot soak for dry cracked feet | paraffin wax refills |
Instock
There are no reviews yet.