Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Wax Waxing Disposable Sticks |
| Material | Wood |
| Size | 11.4*1*0.2cm |
| Brand Name | macroupta |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
Instock
There are no reviews yet.