Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.432 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 14 cm |
| Charging Time | None |
| Target Audience | universal |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Power Type | Electric |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | De(origin) |
| Certification | CE |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.