Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 7 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | PAPER |
| Model Number | Hair Remove Wax Paper |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Type | Wax Strip |
| Product Name | Wax stick |
| Product size | 20.00×7.00×0.30cm |
| weight | 10g |
| Feature 1 | Waxing Strips Convenient Depilatory Beauty Tool For Leg Hair Removal |
| Feature 2 | Depilatory Effectively Remove Leg Hair |
| Feature 3 | Hair Removal Temperate Professional Hair Removal Strips For Leg Hairs |
| Feature 4 | Leg Hairs Removal Quick Removal Hair Removal Waxing Strips For Legs |
| Feature 5 | Non-woven Fabric Easy To Use |
| Feature 6 | Convenient And Precise |
Instock
There are no reviews yet.