Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 14 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | PAPER, ABS |
| Model Number | Cotton Thread Epilator |
| Brand Name | TMISHION |
| Origin | Mainland China |
| Type | Wax Strip |
| Power | 5W |
| Machine Size | Approx. 193 x 50mm / 7.6 x 2in |
| Battery | Lithium Battery 1200mAH |
| Battery Model | 18650 |
| Feature 1 | Physical hair removal |
| Feature 2 | Small and humanized design |
| Type 1 | Electric Cotton Thread Epilator |
| Type 2 | Facial Epilator |
| Type 3 | Hair Removal Machine |
| Type 4 | Body Hair Removal Device |
| Type 5 | Facial Hair Removal Machine |
Instock
There are no reviews yet.