Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.988 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Brand Name | LANSSAL |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Weight | 650g |
| Model Number | wax-melt heater |
| Size | 50/60Hz |
| Voltage | 100-240V |
| Size of machine | Diameter 13.5cm/5.31inch;8.2cm/3.23inch high |
| Size of the pot | Diameter 10cm/3.94 inch;4.4cm/1.73inch high |
| Hard Wax Beads | 300g/100g |
Instock
There are no reviews yet.