Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Model Number | Hair Removal Wax Paper |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Type | Wax Strip |
| weight: | about 90g |
| shippment: | dropshipping, wholesale, fast delivery, free shipping |
Instock
There are no reviews yet.