Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.445 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 18 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Charging Time | None |
| Target Audience | universal |
| Voltage | Global Universal(100-240V) |
| Usage Time | 20Mins |
| Power Type | Electric |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Fr(origin) |
| Certification | CE |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.