Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.031 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | PAPER, Paper |
| Model Number | Wax Heater Paper |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Type | Wax Strip |
| Size | Approx. 156 x 156mm / 6.1 x 6.1in |
| Type 1 | Wax Machine Gasket |
| Type 2 | Waxing Machine Protection Paper |
| Type 3 | Waxing Machine Cleaning Protection Paper |
| Type 4 | Wax Heater Paper |
| Type 5 | Wax Heater Protection Paper |
| Type 6 | Wax Heater Accessory |
Instock
There are no reviews yet.