Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Supply Type | In-Stock Items |
| Features | Sports |
| Material | PE, metal |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 4-6y, 7-12Y, 12+y, 18+ |
| Name | Extension rope |
| Color | Red, black |
| Model | Extension rope |
| Specifications | 1.3-1.8m |
| Function | Swing accessories |
| Maximum load | 300kg |
| The main sales areas | Africa, Europe, South America, Southeast Asia, North America, Northeas |
Instock
There are no reviews yet.