Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 20ml |
| Material | plastic |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Styling Accessory |
Instock
There are no reviews yet.