Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 100-110 V |
| Plug standard | CN |
| Size | 3-15cm |
| Material | Plastic |
| Model Number | Dyson Airwrap HS01 HS05 HD01 HD02 HD03 HD04 HD08 |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Styling Accessory |
Instock
There are no reviews yet.