Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 36 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 210-240V, 100-110 V |
| Size | UK, AU, US, EU, JP |
| Material | Composite Material |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Styling Accessory |
Instock
There are no reviews yet.