Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| CE | Type |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Design | Insect |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Power Source | Electric |
| Charging Voltage | 3.7V |
| Brand Name | Muwanzhi |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 7-12Y, 12+y, 18+ |
Instock
There are no reviews yet.