Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 14 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS |
| Model Number | fs-509 |
| Power Cord Tail Assembly Mode | 360° Rotatable |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Certification | ce, UL, RoHS, CE |
| Power Source | Electric |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Max. temperature | 200 °C |
| Temperature Controller | Knob |
| Power | 1000W |
| Applicable hair | Dry & wet |
| Min. temperature | 130 °C |
| Brand Name | fastyle |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Iron |
| Number of Pieces | COMBO |
Instock
There are no reviews yet.