Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Function | ION-, Thermostatically Operated, Automatic Power off, Water Ion |
| Model Number | planchas para el cabello |
| Optimal styling time | 1-2 min. |
| Material of thermal plate/bar | Tourmaline ceramic |
| Voltage | 100-240v (Dual voltage) |
| Thermostat Adjustment Segments | 1 |
| Diameter of thermal conductor | Less than15 mm |
| Power Source | Electric |
| Service life of thermal plate/bar | More than 50, 000 times |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Max. temperature | 220 °C |
| Temperature Controller | Thermostatic |
| Power | 25W-39W |
| Applicable hair | Dry & wet |
| Min. temperature | 160 °C |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Iron |
| Number of Pieces | One Unit |
| 2 en 1 fer a lisser | hair straightener |
| Smoothing iron | fer a lisser |
| chapinha | Smoothing iron |
| Flat iron | lisseur cheveux |
| chapinha de cabelo profissional | Flat iron |
| professional hair straightener | plancha profesional para cabello |
| plancha profesional para cabello | professional hair straightener |
| hair straighteners | planchas para el cabello |
| planchas para el cabello | hair straighteners |
| dropshipping/wholesale | supported |
Instock
There are no reviews yet.